loader

Dlaczego warto wybrać Sova Studio? 7 czerwca 2019

Dlaczego warto wybrać Sova Studio?

Sova Studio stanowi odpowiedź na rosnące wymagania firm oraz konsumentów. Wiemy, jak zadbać o wizerunek marki oraz jej szeroko rozumianą promocję. Jako dom produkcyjny zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie realizacji wysokiej jakości filmów video, ale nie tylko. Zajmujemy się również fotografią oraz animacją.

Dom produkcyjny Sova Studio w Poznaniu tworzą ludzie, dla których produkcja filmowa to prawdziwa pasja. Nasz zespół to energiczni, kreatywni ludzie z głowami pełnymi świeżych pomysłów! Nie mamy jednej recepty na sukces. W naszym domu produkcyjnym podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, by móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwań – współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami nie tylko polskimi, ale i zagranicznymi!

W przeciwieństwie do większości firm z branży Sova Studio to coś znacznie więcej niż dom produkcyjny. Jesteśmy także agencją reklamową, a to oznacza, że od A do Z zajmiemy się Twoim zleceniem. Jak to wygląda w praktyce? Zazwyczaj to agencja reklamowa przygotowuje kreację filmu reklamowego i wybiera dom produkcyjny, który zajmie się realizacją projektu od strony technicznej. My stanowimy 2w1! Razem z klientem opracowujemy koncepcję, a następnie scenariusz i wszystkie szczegóły. Po dokładnym przygotowaniu przechodzimy do etapu realizacji. W Sova Studio w Poznaniu powstają filmy korporacyjne, reklamowe, targowe, szkoleniowe, relacje z imprez firmowych i nie tylko. Jesteśmy też mistrzami fotografii oraz animacji 2D i 3D! Sekret sukcesu tkwi w młodym, kreatywnym zespole oraz profesjonalnym sprzęcie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Od nas nigdy nie usłyszysz „Nie da się”. Zaskoczymy Cię swoimi pomysłami oraz elastycznym podejściem, dzięki czemu nie tylko stworzysz bądź też poprawisz wizerunek swojej firmy, ale też wyróżnisz się na tle konkurencji. Wybierając poznański dom produkcyjny Sova Studio, masz gwarancję realizacji najwyższej jakości filmów video, a także animacji oraz fotografii.

3