loader

Fotografia

Fotografia

Sova Studio z Poznania to nie tylko produkcja wszelkiego rodzaju filmów. Nasz zespół tworzy grupa specjalistów, którzy zajmują się również profesjonalną fotografią. Wykonujemy zarówno sesje zdjęciowe na potrzeby wizerunkowe firmy, tzn. profesjonalne fotografie pracowników oraz siedziby firmy, ale nie tylko. Nasi fotografowie są obecni również podczas targów, konferencji, bankietów czy też imprez integracyjnych – sporządzimy niepowtarzalny fotoreportaż zarówno na użytek prywatny, jak i do zamieszczenia między innymi na stronie internetowej klienta bądź też na profilu w mediach społecznościowych. Profesjonalne zdjęcia mogą być również z powodzeniem wykorzystane do wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych jak na przykład ulotki, katalogi, plakaty czy broszury, a także do materiałów szkoleniowych.

Sesje wykonujemy zarówno w studiu, siedzibie firmy, jak i w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Przed przystąpieniem do każdego zlecenia dokonujemy dokładnego wywiadu z klientem, by poznać jego potrzeby oraz oczekiwania. Pozwala nam to dopasować warunki współpracy do indywidualnych życzeń, a także określić takie szczegóły realizacji jak miejsce sesji, zakres i harmonogram prac, czas realizacji usługi i więcej. Po wykonaniu zdjęć poddajemy je fachowej obróbce w naszej pracowni – dzięki temu mamy pewność, że efekt końcowy jest w 100% zgodny z założeniami oraz oczekiwaniami klienta.

Wykonujemy fotografie różnego typu, m.in.:

  • korporacyjne
  • reklamowe
  • produktowe
  • relacje z imprez firmowych
  • fotoreportaże z targów i konferencji
  • i inne według indywidualnych ustaleń.

Jesteśmy całkowicie otwarci na potrzeby klientów i nie trzymamy się sztywnych szablonów. Dlatego oprócz standardowych realizacji oferujemy również sesje według pomysłu i scenariusza klienta – razem możemy urzeczywistnić każdą, nawet najbardziej nietypową wizję!

Nasz zespół cechuje kreatywność, profesjonalizm, rzetelność, a przy tym ogromna elastyczność. Dlatego zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.