loader

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów korporacyjnych

Wizerunek firmy bardzo często ma kluczowe znaczenie w świecie biznesu. Nierzadko nad przedstawieniem obrazu spółki pracuje sztab ludzi, których zadaniem jest jak najlepsze jej zaprezentowanie. Na sukces działalności wpływa zatem nie tylko efektywny marketing i wysokiej jakości produkty czy usługi. Istotną rolę odgrywa również wykreowany wizerunek oraz opinia. Na konkretny obraz firmy wpływa szereg elementów, w tym również wideo prezentujące, czyli tzw. “film korporacyjny”.

Film korporacyjny – czy warto?

W Sova Studio tworzymy unikatowe i profesjonalne filmy korporacyjne zarówno dla dużych, jak i małych biznesów. Celem naszej produkcji jest harmonijne przedstawienie wizerunku firmy jako atrakcyjnej spółki budzącej zaufanie. Pragniemy, aby dzięki naszej realizacji Twoja działalność pozyskała nowych klientów oraz umocniła aktualnych, że decyzja o korzystaniu z Twoich usług była słuszna!

Ponadto stworzenie wizerunkowego wideo przedstawi Twój biznes jako profesjonalny oraz nowoczesny. Sam fakt posiadania produkcji o własnej działalności podkreśla Twoje zaangażowanie, podążanie za trendami oraz zaznajomienie z technologią. Dzięki zainwestowaniu w realizację wzbudzisz zaufanie oraz podziw w odbiorcach i przyszłych klientach, a dodatkowo poinformujesz ich w ten sposób o zaletach, usługach lub produktach, jakie świadczysz.

Jak wyglądała tworzenie filmu korporacyjnego?

Produkcja filmów korporacyjnych to trzy główne etapy. W czasie preprodukcji przygotowywany jest scenariusz, a następnie odpowiedni sprzęt oraz scenografia. Następnie ma miejsce realizacja, kiedy to nagrywane są konkretne ujęcia. Ostatnim etapem jest posprodukcja. W tym czasie zajmujemy się montażem, dodawaniem efektów specjalnych oraz dopracowywaniem wszelkich szczegółów.

Dobry film korporacyjny, czyli jaki?

Realizacja filmów korporacyjnych powinna być przede wszystkim zlecona firmie z doświadczeniem oraz zadowalającym Cię portfolio. W historii naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją wideo dla wielu dużych, jak i małych firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą kreatywnością, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

Ponadto warto pamiętać, aby wideo wizerunkowe trafiało do odpowiedniej grupy odbiorców, miało jasno określony cel oraz wywoływało pozytywne emocje. Jako zawodowcy z doświadczeniem wiemy, jak stworzyć wideo, aby ukazać najkorzystniejszy obraz Twojej firmy! Skorzystaj z naszych usług w Poznaniu i przekonaj się sam!