loader

Animacja

Ciekawą formę prezentacji produktu, usług, firmy czy też kampanii stanowią profesjonalne animacje. Sprawdzają się one również w materiałach szkoleniowych oraz instruktażowych. To stosunkowo nowa forma promocji, jednak bardzo szybko zdobywa coraz większą popularność. Nic dziwnego, animacje przyciągają uwagę, zapadają w pamięć, oddziałują na wyobraźnię odbiorcy, a także pozwalają w przystępny i atrakcyjny sposób przekazać wiele informacji.

Dlatego też poszerzyliśmy zakres usług naszego studia o produkcję filmów opierających się na animacji 2D oraz 3D. Pozwalają one między innymi dokładnie zaprezentować produkt – pokazać go z każdej strony i z różnych perspektyw, ukazać jego wewnętrzną strukturę, a także odmiany kolorystyczne i znacznie więcej. Wizualizacja może być również uzupełniona o animowane, dynamiczne napisy czy też ilustracje. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń – jesteśmy bardzo elastyczni i dopasujemy projekt do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferujemy kompleksową realizację, tzn.:

Szczegóły każdej animacji ustalamy indywidualnie. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia zawsze staramy się jak najdokładniej poznać i zrozumieć wizję klienta oraz jego potrzeby. W naszych produkcjach stosujemy technikę dwuwymiarową 2D oraz trójwymiarową 3D. Dobór techniki zależy od preferencji klienta, a także rodzaju i specyfiki filmu. Mogą to być animacje produktów, budynków, a także postaci, ale nie tylko – na życzenie naszych klientów podejmujemy się również nietypowych realizacji. Dlatego zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy, że wspólnie opracujemy koncepcję animacji, która trafi i przemówi do szerokiego grona odbiorców.

Ofertę kierujemy do projektantów, deweloperów, a także przedsiębiorców z każdej innej branży. Realizujemy również animacje filmowe dla klientów indywidualnych.