loader

Postprodukcja

Postprodukcja

Końcowym etapem każdej realizacji jest postprodukcja. Każde ujęcia, nawet te najlepsze, wymagają bowiem odpowiedniego montażu oraz obróbki zarówno kolorystycznej, jak i dźwiękowej. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy w 100% odpowiadał jego oczekiwaniom. Dlatego postprodukcja stanowi dla nas najważniejszy etap prac, od którego zależy zadowolenie klienta oraz sukces produkcji.

Po omówieniu szczegółów realizacji i wykonaniu nagrania w ustalonej scenografii przystępujemy do tzw. postprodukcji, od której zależy ostateczny wygląd nagrania. Głównymi pracami wykonanymi w tym zakresie są:

  • montaż obrazu – selekcja i uporządkowanie nagranego materiału, budowanie narracji filmu
  • udźwiękowienie, tworzenie muzyki – montaż dźwięku, stworzenie ścieżki muzycznej
  • praca nad efektami specjalnymi – wykorzystanie animacji 3D oraz 2D
  • obróbka kolorystyczna – zniwelowanie niedociągnięć kolorystycznych, nadanie obrazowi pożądanego efektu wizualnego
  • cyfrowa kompozycja – łączenie nagrań oraz innych materiałów w spójną całość.

Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie z pasją. Dzięki temu nie brakuje nam kreatywnych pomysłów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – ofertę dopasowujemy do danego klienta i jego preferencji.

Dzięki wykorzystaniu umiejętności i doświadczenia naszych pracowników, a także sprawnego oprogramowania, postprodukcja nie zajmuje dużo czasu i znacznie skraca czas realizacji.

Podejmujemy się obróbki wszelkiego rodzaju nagranych przez nas filmów: reklamowych, korporacyjnych, szkoleniowych, targowych, relacji z imprez targowych i więcej. Realizujemy też innowatorskie pomysły naszych klientów – klipy i filmy promocyjne wszelkiego typu zgodnie z wizją klienta.

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, jednak jesteśmy elastyczni. Oznacza to, że dostosujemy się do klienta i jesteśmy w stanie zrealizować nagranie na terenie całego kraju. Szczegółowe warunki współpracy ustalane są indywidualnie na podstawie konsultacji i wspólnych uzgodnień z klientem.