loader

Przygotowanie koncepcji

Przygotowanie koncepcji uwzględniającej oczekiwania i wytyczne klienta oraz nasze propozycje

Najważniejszy i często także najtrudniejszy etap pracy nad animacją stanowi przygotowanie koncepcji. Od tego, co ustalimy w tej fazie, zależy cała realizacja oraz efekt końcowy. Dlatego dokładnie przygotowujemy się do tego etapu i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom zarówno klienta, jak i rynku.

Oczekiwania i wytyczne klienta

Jesteśmy po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Macie swoją wizję animacji? Wspaniale! Przedstawcie nam ją! Niekoniecznie graficznie, wystarczy opisać nam swoją koncepcję bądź jej zarys. Nie wymagamy od klienta konkretnych propozycji. Jeśli nie macie żadnych pomysłów, w którą stronę miałaby pójść realizacja, żaden problem. Wystarczy, że odpowiecie na kilka naszych pytań dotyczących między innymi:

  • charakteru Waszej działalności,
  • grupy docelowej animacji,
  • przeznaczenia animacji (reklama, materiały szkoleniowe/instruktażowe, itp.),
  • preferencji dotyczących stylu, długości, sposobu narracji,
  • kanałów dystrybucji.
Nasze propozycje

Sova Studio tworzą prawdziwi pasjonaci animacji. Mamy głowy pełne pomysłów, jesteśmy również na bieżąco z trendami na rynku. Wiemy, jak stworzyć animacje perfekcyjne zarówno pod kątem technicznym, jak i reklamowym. Potrafimy stworzyć przekaz przemawiający do każdej grupy docelowej.

Powierzając nam realizację, klient może mieć pewność, że efekt końcowy będzie w 100% zgodny z jego oczekiwaniami. Na podstawie informacji od klienta oraz własnych pomysłów przygotujemy koncepcję animacji, a następnie przedstawimy ją szczegółowo klientowi. Omówimy również każdy aspekt propozycji i wspólnie dopracujemy każdy, nawet najmniejszy detal. Dokładamy wszelkich starań, by nasza wizja była odzwierciedleniem wizji klienta.

Dopiero po pełnej akceptacji koncepcji przystąpimy do dalszych prac, takich jak zebranie materiałów, opracowanie scenariusza oraz produkcja.

Indywidualne podejście, kreatywne pomysły, wsłuchanie się w potrzeby klienta – tym wyróżnia się poznański zespół Sova Studia!