loader

Animacja – produkcja

Animacja - produkcja

Gdy już poznamy oczekiwania klienta oraz grupy odbiorców, a także wspólnie opracujemy szczegółowy scenariusz i zbierzemy niezbędne informacje oraz materiały, pora przystąpić do etapu produkcji. W tej fazie wcielamy w życie nasze ustalenia - można powiedzieć, że jest to przejście z teorii do praktyki. Nie ma tutaj miejsca na przykre niespodzianki i niedociągnięcia, ponieważ starannie przygotowujemy się do każdej produkcji i mamy wszystko zaplanowane od A do Z. Dzięki temu etap ten przebiega sprawnie i zgodnie z założeniami zarówno naszymi, jak i klienta.

Jak wygląda produkcja animacji w Sova Studio w Poznaniu?

Nasz zespół tworzą nie tylko specjaliści od kreowania nowych koncepcji stanowiących odpowiedź na oczekiwania klienta oraz potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku. To również specjaliści od nowych technologii, którzy przy wykorzystaniu zaawansowanych programów są w stanie przenieść odbiorcę w wyjątkowy świat animacji 2D oraz 3D. Podczas pracy wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne programy, które w połączeniu z niesamowitymi umiejętnościami naszego zespołu pozwalają osiągnąć spektakularne efekty!

Uwielbiamy bawić się animacją, dlatego z ogromną przyjemnością tworzymy wszelkiego rodzaju obiekty oraz postaci w technologii 2D oraz 3D na podstawie stworzonych przez nas wcześniej grafik oraz umieszczamy je na tle z głębią przestrzenną. Nie możemy jednak zdradzić, jak dokładnie, krok po kroku, wygląda etap samej produkcji animacji, ponieważ:

1. Każda realizacja jest inna – indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i stawiamy na wyjątkową elastyczność oferty.

2. Nie zdradzamy konkurencji naszego przepisu na sukces w branży!

Jednak, wbrew pozorom, to nie koniec pracy. Po stworzeniu animacji przychodzi czas na ostatnie szlify, czyli postprodukcję! Na tym etapie zajmiemy się obróbka kolorystyczną oraz dźwiękową, by móc oddać w ręce klienta profesjonalną animację, która przyciągnie i – co najważniejsze - utrzyma na dłużej uwagę odbiorców.