Obróbka dźwiękowa i kolorystyczna animacji Obróbka dźwiękowa i kolorystyczna animacji - Sova Studio
loader

Obróbka dźwiękowa i kolorystyczna animacji

Obróbka dźwiękowa i kolorystyczna animacji

Kto myśli, że etap produkcji stanowi koniec pracy nad animacją, tkwi w ogromnym błędzie! Zanim uznamy realizację za skończoną, zajmiemy się również jej obróbką dźwiękową oraz kolorystyczną. Jesteśmy perfekcjonistami – dlatego dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie oddamy w ręce klienta animacji, jeśli nie będziemy mieć w 100% pewności, że została ona doszlifowana w każdym detalu.

Obróbka dźwiękowa

Animacja to nie tylko obraz. Dobra animacja to taka, która przyciąga uwagę odbiorcy oraz zatrzymuje ją na dłużej. Ważne, żeby miała w sobie coś charakterystycznego, dzięki czemu na dłużej pozostanie w pamięci odbiorcy, a tym samym pozwoli osiągnąć założony cel biznesowy. Jednym z takich elementów jest muzyka. Odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa zdecydowanie wzmacnia przekaz i zwiększa jego atrakcyjność. W tym przypadku liczy się nie tylko dobór rodzaju muzyki do animacji i grupy docelowej, ale też jej jakość (brak zakłóceń czy też zniekształceń dźwięku). Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonej ekipie jesteśmy w stanie zapewnić obróbkę dźwiękową bez wybierania pomiędzy jakością muzyki a jej spójnością z przekazem i wizerunkiem firmy klienta.

Obróbka kolorystyczna

Przekaz w formie animacji ma oddziaływać przede wszystkim na zmysł wzroku i słuchu. Dlatego nie zapominamy również o obróbce kolorystycznej. Po zakończonej produkcji jeszcze raz analizujemy każdy element animacji i dopracowujemy detale – dokonujemy korekty kolorów, dzięki czemu animacja staje się bardziej wyrazista, przyjemna dla oka i atrakcyjna wizualnie. Odpowiednio dobrana intensywność barw ożywi animację i pozwoli osiągnąć tzw. efekt WOW!

Oczywiście, jesteśmy otwarci na prośby i sugestie naszych klientów. Dlatego także na etapie postprodukcji uwzględniamy indywidualne ustalenia. Przypominamy, że nie działamy według odgórnie założonego schematu – nasz zespół jest wyjątkowo elastyczny i dlatego nie ma dwóch identycznych realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego przebieg poszczególnych etapów prac może się znacznie różnić.