loader

Produkcja

Produkcja

Po ustaleniu wszystkich szczegółów realizacji rozpoczynamy produkcję w studiu bądź też dowolnym miejscu (według wcześniejszych uzgodnień). Wykorzystujemy jedynie sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia doskonały obraz, odpowiednie nasycenie kolorów, a także odwzorowanie detali. Dbamy również o odpowiednie oświetlenie, a także jakość dźwięku. Profesjonalna produkcja pomoże w wykreowaniu pozytywnego wizerunku marki zarówno wśród klientów, partnerów biznesowych, jak i pracowników, ale nie tylko. To również doskonała forma na zaprezentowanie materiałów szkoleniowych, instrukcji i więcej!

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem przy nagrywaniu różnego rodzaju filmów reklamowych, korporacyjnych, targowych, ale nie tylko. Nagramy również profesjonalną relację z imprezy filmowej (mniej lub bardziej oficjalną), a także filmy szkoleniowe, które z pewnością przyciągną uwagę. Podejmujemy się również innych produkcji według wizji klienta!

Dla nas nie ma ograniczeń – nagrania realizujemy nie tylko w Poznaniu, gdzie znajduje się siedziba naszego studia. Realizujemy także zlecenia na terenie całego kraju!

Oferujemy kompleksowe usługi – od preprodukcji po produkcję i postprodukcję. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ustalamy szczegółowy harmonogram i scenariusz, a po wykonaniu wszystkich ujęć poddajemy materiał profesjonalnej obróbce dźwiękowej i kolorystycznej oraz montażowi.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma dwóch takich samych produkcji filmowych. Dlatego też nie przedstawimy uniwersalnego cennika. Koszt nagrania uzależniony jest od wielu czynników jak na przykład:

  • miejsce nagrania (produkcja poza studiem związana jest z dodatkowymi kosztami dojazdu i przewiezienia sprzętu i innych akcesoriów)
  • rozmiar produkcji (liczba osób czy też sprzętu potrzebnego do realizacji)
  • czas poświęcony na zdjęcia
  • scenografia i dodatkowe rekwizyty
  • i inne.

Budżet produkcji ustalany jest każdorazowo przed rozpoczęciem nagrań.